IVT-ammattilaiset palveluksessasi

Mikael Less

Myyntijohtaja

Mikael Less on työskennellyt lämpöpumppujen parissa jo toistakymmentä vuotta.

puh. 010 4808 202
mobile 050 363 5830
mikael.less@fi.bosch.com

Pasi Ervasti

Myyntipäällikkö

Avainasiakaspäällikkö, Pohjois-Suomi

Lämpöpumppuala kiinnostaa Pasi Ervastia vielä 15 vuoden jälkeenkin. Hän miettii ja luo uusia toiminta- ja myyntitapoja sekä tarjoaa parhaat eväät jälleenmyyjillemme.

puh. 010 4808 614
mobile 050 304 3688
pasi.ervasti@fi.bosch.com

 

Mika Nyström

Tuotepäällikkö

 

puh. 010 4808 625
mobile 050 575 5695
mika.nystrom@fi.bosch.com

Vesa Silván

Avainasiakaspäällikkö, Itä-Suomi

 

puh.010 4808 299
vesa.silvan@fi.bosch.com

Mikko Isokorpi

Avainasiakaspäällikkö, Länsi-Suomi

puh. 010 4808 223
mikko.isokorpi@fi.bosch.com

Heidi Hartonen

Markkinointikoordinaattori

 

puh. 010 4808 491
heidi.hartonen@fi.bosch.com

Mainos- ja markkinointiasiat

Laura Bergman

Sales controller

Laura vastaa tilauksista, logistiikasta ja laskutuksesta.

puh. 010 4808 310
laura.bergman@fi.bosch.com

Tilaukset, logistiikka, laskutus

Ville Hell

Huoltopäällikkö

Ville Hell vastaa After Sales -tiimin toiminnasta ja pitää huoltokoulutuksia Vantaan koulutuskeskuksellamme.

Yhteydenotot sähköpostitse
ville.hell@fi.bosch.com

 

Nina Kuronen

Huoltosihteeri

Nina vastaa lämpöpumppujen varaosien tilauksista ja toimituksista.

Yhteydentot sähköpostitse
nina.kuronen@fi.bosch.com

Varaosat
Jälleenmyyjien varaosatilaukset: tilaukset vastaanotetaan vain sähköpostitse.